Hledáme Rychlé šípy v Praze

od 17. listopadu do 17. prosince

Herní území v Praze

Hledáme postavy Rychlých šípů v životní velikosti celý měsíc od 17. listopadu do 17. prosince 2021. Letos se Rychlé šípy objevily někdy na území Starého Města ohraničeného ulicemi Národní, 28. října, Na Příkopě, Revoluční a řekou Vltavou.

Postavy Rychlých šípů v životní velikosti tak můžete celý měsíc do 17. listopadu do 17. prosince 2021 spatřit při procházce ve výše uvedeném území, které zobrazuje také přiložená mapka. Viditelné jsou z volně dostupného veřejného prostranství.


Rychlé šipy

Pravidla:

Cíl hry: Namalujte či vyfoťte dům s Rychlými šípy a připíšte název ulice ve Stínadlech. Pozor však na Vonty - ti pátrače ve Stínadlech rádi nemají.

Vše odešlete emailem na hledamerspraha@spjf.cz do 16. prosince 2021, aby 17. prosince - v den narozenin Rychlých šípů mohl být zveřejněn a odměněn nejrychlejší pátrač.

Následně po dobu trvání pátrací hry na konci ledna a 21. března budou losovány došlé nálezy RŠ a výherci budou odměněni. Z jedné emailové adresy lze během trvání soutěže odeslat pouze 1x odpověď. Místo nálezu nikomu jinému nesdělujte a neprozraďte, co víte.Pátrací hru pro vás připravila Pražská pobočka SPJF - letos jako doprovodnou akci k výstavě Město jako přízrak v Muzeu hl. m. Prahy. Děkujeme také SNJF za podporu.

Sdílejte

Copyright (c) 2018 Sdružení přátel Jaroslava Foglara