Hledáme Rychlé šípy v Jevíčkué

od 17. listopadu do 17. prosince

Herní území v Jevíčku

Kdesi v uličkách staré části města, se ztratily Rychlé šípy - Mirkek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Zkuste je najít a zachránit! Od 17. listopadu do 17. prosince budou umístěny figuríny celé pětice chlapeckého klubu kdesi v místě ohraničeném červenou čarou na mapě. Figuríny podle komiksu, který kreslil Jan Fischer, jsou v téměř životní velikosti a stojí (všechny pohromadě) na neznámém vyvýšeném místě – na balkóně, pavlači, střešním výklenku, ochozu a podobně. Figuríny jsou dobře viditelné přinejmenším z přilehlé ulice či náměstí, prostě běžně dostupného veřejného prostranství – stačí se jen dobře dívat.


Rychlé šipy

Pravidla:

Cíl hry: Úkolem vás - pátračů je objevit místo s Rychlými šípy a vyfotografovat jej nebo nakreslit. Fotky z nalezeným klubem RŠ, posílejte se svým jménem a názvem ulice či náměstí, ze kterého jste Rychlé šípy objevili na adresu: petrp@stinadla.cz. Obrázky se svým jménem můžete přinést přímo do Turistického informačního centra v Jevíčku, během jeho běžné provozní doby. Uzavírka soutěže je 16.12.2019 do 24h. Vyhlášení soutěže proběhne v úterý 17.12. v 18h v Synagoze, kde budou vylosováni tři soutěžící.

VY, KTEŘÍ BUDETE MÍT ŠTĚSTÍ A NAJDETE, NEVYZRAZUJTE PROSÍM MÍSTO. NEKAŽTE HRU OSTATNÍM!

Hledá se V Brně, Praze, Kroměříži, a ještě v dalších městech. Více o hře, pravidla a vše ostatní na stránkách Sdružení přátel Jaroslava Foglara, které tuto pátračku pořádá!Hru pro vás i letos připravuje
Sdružení přátel Jaroslava 

Sdílejte