Hledáme Rychlé šípy v Jevíčku

od 17. listopadu do 17. prosince

Herní území v Jevíčku

Kdesi v uličkách města, se ztratili členové slavného klubu Rychlé šípy – Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka. Zkuste je najít a zachránit! Od 17. listopadu do 17. prosince budou figuríny celé pětice chlapeckého klubu v téměř životní velikosti umístěny kdesi v místě ohraničeném červenou čarou na mapě na neznámém vyvýšeném místě – na balkóně, pavlači, střešním výklenku, ochozu a podobně. Figuríny jsou dobře viditelné přinejmenším z přilehlé ulice či náměstí, prostě běžně dostupného veřejného prostranství – stačí se jen dobře dívat.


Rychlé šipy

Pravidla:

Cíl hry: Hra je určena primárně pro děti cca od 7 let. Úkolem pátračů, je objevit Rychlé šípy, vyfotografovat je a fotky poslat společně se svým jménem, věkem, svojí adresou a s názvem místa (ulice či náměstí), ze kterého Rychlé šípy objeví na adresu: petrp@stinadla.cz. Uzavírka soutěže je 16.12.2021 ve 24h. Vyhlášení soutěže proběhne v pátek 17.12. v 18h v jevíčské Synagoze, kde budou všem úspěšným pátračům předány pamětní listy a tři vylosovaní šťastlivci získají ceny věnované Sdružením přátel Jaroslava Foglara a městem Jevíčkem.

VY, KTEŘÍ BUDETE MÍT ŠTĚSTÍ A NAJDETE, NEVYZRAZUJTE PROSÍM MÍSTO. NEKAŽTE HRU OSTATNÍM!

Hledá se také v Brně, Plzni a Prostějově. Více informací, mapu s vyznačeným územím a další zajímavosti najdete na stránkách: www.hledamers.spjf.czHru pro vás i letos připravuje
Sdružení přátel Jaroslava 

Sdílejte